Aktualności

Zapraszamy na Targi DREMA 2018

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się w dniach 11 – 14 Września 2018 roku w Poznaniu.

W związku z nadchodzącymi targami zaprosiliśmy do współpracy wiele zagranicznych firm, których 77 BLUE MACHINE jest wyłącznym przedstawicielem handlowym na terenie naszego kraju. Na naszym wspólnym stoisku będą gościć zagraniczni przedstawiciele firm, którzy będą prezentować własne produkty, tj. ABM Makine - producent nowoczesnych ostrzarek i maszyn do regeneracji narzędzi, COSMEC Technology - firma zajmująca się produkcją wielopił oraz zaawansowanych centrów obróbczych, DINCMAK - producent numerycznych tokarek oraz maszyn do obróbki drewna, OMGA DIRREGI - oferująca rozwiązania dotyczące optymalizacji cięcia drewna, SARMAX - producent innowacyjnych rozwiązań impregnacyjnych i lakierniczych oraz UNVER - firma, o szerokim wachlarzu maszyn do obróbki drewna. Wszystkie prezentowane maszyny zostaną uruchomione na czas trwania targów, w związku z tym możliwe będzie zapoznanie się z zastosowanymi technologiami oraz przyjrzenie się obróbce, bądź symulacji pracy urządzeń.
 

ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO !!! Szczegółowe informacje dotyczące targów znajdą Państwo na stronie Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego: www.drema.pl oraz na stronie Międzynarodowych Targów Poznańskich: www.mtp.pl.


W przypadku pytań prosimy o kontakt:

e-mail: j.nokielski@77bluemachine.pl
tel. kom. +48 537 862 959
tel/fax: +48 34 3531224

Przejdź do archiwum aktualności

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę

Czat z konsultantem