Katalog produktów

Okleiniarka Krawędzi T-EB 170 TURANLAR

Producent:

24
miesiące gwarancji
Czas realizacji ustalany indywidualnie
Na wyposażeniu urządzenie klejące, gilotyna i dociskarki. Używa się jej w celu nałożenia PVC i ABS na panele z prostymi i zaokrąglonymi krawędziami.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Okleiniarka T-EB 170 jest kompaktowym urządzeniem, służącym do oklejania krawędzi elementów płytowych; MDF, płyta wiórowa sklejka, obrzeżami wykonanymi z takich materiałów jak PCV, ABS, obrzeże typu FINISH, fornir naturalny. Konstrukcja okleiniarki T-EB 170 pozwala na oklejanie krawędzi prostych i krzywoliniowych. Podczas procesu oklejania, klej termotopliwy nakładany jest na obrzeże.

Cykl obróbczy wykonywany przez obrabiarkę:

 • nałożenie kleju,
 • przyklejenie obrzeża,
 • odcięcie odpowiedniej długości obrzeża z rolki,

Nowoczesny i funkcjonalny design oraz mocna konstrukcja maszyny zapewniają bezawaryjna prace, ergonomię pracy a także większe bezpieczeństwo użytkowników.
Elementy składowe okleiniarki, takie jak układy elektryczne, silniki wysokich częstotliwości, systemy pneumatyczne dostarczane są przez najbardziej renomowanych europejskich producentów, gwarantuje to wysoką jakość obrabiarek ich długą żywotność oraz ciągłość produkcji.
 

AGREGATY

 • Wałek klejowy
  Złożony z mechanicznie napędzanego wałka klejowego i zbiornika na klej Listwa dozująca zapewnia precyzyjne nałożenie kleju topliwego, jego ilość jest regulowana ręcznie. Zbiornik klejowy wykonany jest z specjalnego stopu aluminium, co zapewnia dużą żywotność i szybkie rozgrzewanie kleju. Prawidłowo naniesiona spoina klejowa jest nie tylko prawie niewidoczna, ale także odporna na czynniki zewnętrzne.
 • Rolka dociskowa
  Gumowa rolka dociskowa, służąca do przyklejania obrzeża do elementu. Rolka jest napędzana, prędkość obrotowa jest zsynchronizowana z prędkością obrotową wałka klejowego.
 • Gilotyna
  Napędzana przez siłownik pneumatyczny, odcina obrzeże podawane z rolki. Długość odcinka odpowiada długości elementu, plus niewielki naddatek na obróbkę dalszymi agregatami.

ZOBACZ PREZENTACJĘ PRODUKTU

SCHEMAT

 

Oddzwoniamy do Ciebie w dni robocze w godzinach pracy naszego biura

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę

Czat z konsultantem