Katalog produktów

Frezarka do schodów DEF 100 POUWELS

Producent:

12
miesięcy gwarancji
Czas realizacji ustalany indywidualnie
Półautomatyczne i automatyczne maszyny z serii DEF wypełniają lukę pomiędzy elektronarzędziami, a maszynami sterowanymi numerycznie. Co ważne, przeciętny producent schodów może sobie pozwolić na jej zakup, gdyż zaoferowano bardzo atrakcyjny poziom cenowy.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

DEF 100 to podstawowy model, który wyróżnia się prostą budową, a przez to również nieskomplikowaną obsługą (jest sterowany ręcznie). Podstawę maszyny stanowi frezarka szybkoobrotowa, z płynną regulacją prędkości obrotowej od 1500 do 18 tys. obrotów na minutę. Przesuw można ustawić w różnych osiach – w zależności od potrzeby odbywa się w kierunkach X, Y, Z.

W standardowej wersji zamontowano silnik o mocy 4 kW. DEF 100 jest zaopatrzony w rzutnik laserowy, który precyzyjnie pokazuje, w którym miejscu powinien być wykonany frez. Można frezować policzki drewna o długości trzech metrów.

Maszyna jest przydatna nie tylko przy produkcji schodów. Równie dobrze może być wykorzystywana jako kopiarka. Ma automatyczny kopiał, który pozwala wykonywać także inne elementy, takie jak: drzwiczki frontowe czy tralki.

ZOBACZ PREZENTACJĘ PRODUKTU

Oddzwoniamy do Ciebie w dni robocze w godzinach pracy naszego biura

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę

Czat z konsultantem