Katalog produktĂłw

Maszyna do impregnacji APACHE BRUSH AIR SARMAX

Producent:

12
miesięcy gwarancji
Czas realizacji ustalany indywidualnie

Ze względu na bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz duże doświadczenie w branży wykonujemy bardzo często kompleksowe projekty technologiczne łącznie z wyposażeniem, uruchomieniem i szkoleniem załogi.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Maszyny APACHE firmy SARMAX z tą technologią BRUSH AIR zostały zaprojektowane w celu zapewnienia idealnej impregnacji elementów drewnianych, które był wcześniej obrabiane: frezowane, nawiercane, cięte na skos. Belki wprowadzone do maszyny przechodzą przez 3 cykle lakiernicze:

  1. Pierwszy etap obejmuje całkowity natrysk gruntu, wzdłuż powierzchni belki,
  2. Drugi etap, polega na wstępnym oczyszczeniu nałożonego podkładu. System ten składa się z 4 przeciwnie obracających się szczotek, które po kontakcie z powierzchnią elementu, mechanicznie usuwają nadmiar podkładu,
  3. Trzeci etap obejmuje wykończenie elementu.

Urządzenie działa dzięki wymuszonemu obiegowi wentylacyjnemu, który składa się z 4 "ostrzy" powietrznych, po jednym na każdą stronę elementu. Nadmiar podkładu zostaje, dosłownie, zdmuchnięty z belki, również z powierzchni ukształtowanych drogą obróbki, jak np. frezów wewnętrznych, powierzchni naciętych. Technologia ta zapewnia doskonałe wykończenie, wykluczając jakiekolwiek zacieki oraz plamy podkładowe, nawet w najtrudniejszych obszarach do lakierowania.

Maszyny z możliwością montażu technologii BRUSH AIR:

 

Oddzwoniamy do Ciebie w dni robocze w godzinach pracy naszego biura

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę

Czat z konsultantem