Katalog produktĂłw

Maszyna do impregnacji elementów drzwi i okien APACHE Q-BASE SARMAX

Producent:

12
miesięcy gwarancji
Czas realizacji ustalany indywidualnie

Ze względu na bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz duże doświadczenie w branży wykonujemy bardzo często kompleksowe projekty technologiczne łącznie z wyposażeniem, uruchomieniem i szkoleniem załogi.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Nowa koncepcja zabezpieczenia ościeżnic okiennych i drzwiowych wynika z nowej normy DIN/EN 6800. Konwencjonalne techniki nakładania impregnacji lub podkładu na zmontowane okna i ramy nie gwarantowały całkowitej ochrony produktu, omijając czopy, przestrzenie i otwory kołkowe.  Dzięki nowej technologii powlekania Q-BASE zastosowanej na nie zmontowanych elementach, możliwe jest uzyskanie całkowitego pokrycia ramy drzwiowej i okiennej zgodnie z restrykcyjnymi normami międzynarodowymi, co jest niezbędną cechą dla uzyskania certyfikatu jakości. Ale nie tylko to: metoda "pass-through" (z ang. "przejść przez") maszyny APACHE Q-BASE, gwarantuje najwyższą, zrównoważoną technologie zgodną z największymi standardami ochrony środowiska, dzięki  cyklowi impregnacji z całkowitym recyklingiem nadwyżki impregnatu, który jest filtrowany i ponownie używany w cyklu ciągłym.


Dzięki pomysłowemu, szybkiemu systemowi nadmuchu wąskim strumieniem powietrza, zostaje całkowicie wyeliminowany nadmiar i pozostałości materiałów wewnątrz otworów, wyfrezowań zawiasów i uszczelnień; pozostawiając jedynie jednorodną i stałą powłokę na całej powierzchni elementu.


Dzięki innowacyjnemu przenośnikowi taśmowemu, belki i kolumny okienne przesuwają się do maszyny przy możliwie jak najmniejszym kontakcie z powierzchnią, w porównaniu do tradycyjnych systemów rolkowych i dyskowych. Umożliwia to możliwie jak najlepsze wykończenie dolnej powierzchni elementu i niespotykaną jakość wykończenia, eliminując niemal wszystkie znaki pozostawione przez rolki i dyski, typowe dla konwencjonalnych technologii transportowych.
 


Opcje dodatkowe:

  • Przenośnik rolkowy dla załadunku i rozładunku elementów, 2 moduły o wymiarze 45 x 250 cm,

DANE TECHNICZNE

Przybliżone wymiary ogólne

250 x 140 x 240 cm

Waga urządzenia

1000 kg

Maks. szerokość przedmiotu obrabianego

20 cm

Maks. wysokość przedmiotu obrabianego

15 cm

Min. długość przedmiotu obrabianego

30 cm

Liczba regulowanych nadmuchów powietrznych

5

Liczna dysz natryskowych

8

Automatyczna pompa natryskowa

Pneumatyczna

Prędkość podawania (falownik)

5 - 25 m/min

Zużycie powietrza

600 l/min

Ciśnienie robocze powietrza

5 bar

Moc silnika wentylatora

5,5 kW

Moc silnika przenośnika

1 kW

ZOBACZ PREZENTACJĘ PRODUKTU

Oddzwoniamy do Ciebie w dni robocze w godzinach pracy naszego biura

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę

Czat z konsultantem