Aktualności

Zapraszamy na Targi ALL4WOOD w Nadarzynie !

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk naszych tureckich Partnerów na Międzynarodowych Targach Wyrobów z Drewna, Przemysłu Materacowego, MDF, Płyt Wiórowych, Podłóg, Przemysłu Meblarskiego i Akcesoriów, Maszyn do Obróbki Drewna i Narzędzi Skrawających ALL4WOOD, które odbędą się w dniach 14 – 16 Maja 2024 roku na terenach wystawienniczych PTAK EXPO w Nadarzynie, pod Warszawą.

W związku z nadchodzącymi targami, zrzeszających tureckich Producentów m.in. maszyn do obróbki drewna, pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia stoisk firm, które reprezentujemy na rynku polskim. Na stoiskach naszych Partnerów będą obecni specjaliści z firmy 77 BLUE MACHINE, umożliwiając rozmowę na temat maszyn w naszym ojczystym języku. Firma DINCMAK - producent numerycznych tokarek, centrów obróbczych oraz maszyn do obróbki drewna, zaprezentuje na swoim stoisku wielofunkcyjne centrum obróbcze, mod. TORMAT.SMART; czopiarkę NC, mod. DRT. CNC; uniwersalną frezarko-czopiarkę, mod. CDM.100; szlifierkę taśmową wzdłużną mod. OKZ.Z oraz Wiertarko-Wkrętarkę, mod. DV.100. Firma KA-MA - producent innowacyjnych rozwiązań lakierniczych oraz szlifowania powierzchni, pokaże na targach Automat Lakierniczy, mod. KR BM 1000 B z odzyskiem lakieru; Przelotowy Automat Lakierniczy Profili, mod. KR BM 600 oraz Szlifierkę Powierzchniową, mod. KR FZM 1300. Wszystkie prezentowane maszyny zostaną uruchomione na czas trwania targów, w związku z tym możliwe będzie zapoznanie się z zastosowanymi technologiami oraz przyjrzenie się obróbce, bądź symulacji pracy urządzeń. 
 
 
ZAPRASZAMY NA STOISKA NASZYCH PARTNERÓW !
 
Szczegółowe informacje dotyczące targów znajdą Państwo na stronie targów PTAK WARSAW EXPO: www.warsawexpo.eu oraz na stronie tureckiego organizatora wystawy TUYAP: www.all4woodfair.com.
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
tel. kom. +48 501 621 353
tel/fax: +48 34 3531224
Przejdź do archiwum aktualności

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę

Czat z konsultantem