Aktualności

Zapraszamy na Targi ALL4WOOD w Nadarzynie !

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk naszych tureckich Partnerów na Międzynarodowych Targach Wyrobów z Drewna, Przemysłu Materacowego, MDF, Płyt Wiórowych, Podłóg, Przemysłu Meblarskiego i Akcesoriów, Maszyn do Obróbki Drewna i Narzędzi Skrawających ALL4WOOD, które odbędą się w dniach 14 – 16 Maja 2024 roku na terenach wystawienniczych PTAK EXPO w Nadarzynie, pod Warszawą.

zobacz więcej
Nagroda "Złoty medal MTP" dla TORMAT.SMART !

Nasze wielofunkcyjne 5-osiowe centrum obróbcze, mod. TORMAT.SMART.PLUS.ZT firmy DINCMAK zostało wyróżnione przez specjalistów oraz otrzymało prestiżową nagrodę Międzynarodowych Targów Poznański „Złoty Medal” targów DREMA 2023.

zobacz więcej
Autoryzowany przedstawiciel NOVA PELLET S.r.l.

Z dniem 1 maja 2020 roku rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z włoską firmą NOVA PELLET S.r.l., odnośnie sprzedaży maszyn i urządzeń do produkcji peletu, stając się tym samym jej autoryzowanym przedstawicielem na rynek polski.

zobacz więcej
Zapraszamy na Targi DREMA 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się w dniach 10 – 13 Września 2019 roku w Poznaniu.

zobacz więcej
Zapraszamy na Targi DREMA 2018

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się w dniach 11 – 14 Września 2018 roku w Poznaniu.

zobacz więcej
Zapraszamy na Targi ITM 2018

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Przemysłowych ITM 2018, które odbędą się w dniach 5 – 8 Czerwca 2018 w Poznaniu.

zobacz więcej
Zapraszamy na Targi DREMA 2017

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się w dniach 12 – 15 Września 2017 roku w Poznaniu.

zobacz więcej
Zapraszamy na Targi ITM 2017

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Przemysłowych ITM 2017, które odbędą się w dniach 6 – 9 Czerwca 2017 w Poznaniu.

zobacz więcej
Podsumowanie Targów DREMA 2016

W dniach 13 - 16 września 2016 roku, w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA.

zobacz więcej
Zapraszamy na Targi DREMA 2016

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się w dniach 13 – 16 Września 2016 roku w Poznaniu.

zobacz więcej
Sprzedaż urządzeń firmy Giardina Finishing S.r.l.

Z dniem 30 marca 2016 roku rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z włoską firmą Giardina Finishing S.r.l., odnośnie sprzedaży maszyn i urządzeń, stając się tym samym jej autoryzowanym przedstawicielem na rynek polski.

zobacz więcej
Rozpoczęcie sprzedaży laminatów

W dniu 01 marca 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą ASD w kwestii sprzedaży nowoczesnych laminatów.

zobacz więcej
Podsumowanie Targów DREMA 2015

W dniach 6 - 9 października 2015 roku, w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA.

zobacz więcej
Zapraszamy na Targi DREMA 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się w dniach 6 – 9 października 2015 roku w Poznaniu.

zobacz więcej
Zapraszamy na Targi DREMA 2011 w nowej hali targowo-wystawowej w Warszawie (Torwar)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się w dniach 29 marca – 1 kwietnia 2011 roku w Poznaniu.

zobacz więcej
Dni otwarte Częstochowa 26-28 marca 2010

W dniach 26-28 marca 2010 roku zapraszamy Państwa na dni otwarte podczas których będzie można zapoznać się z ofertą renomowanych marek związanych z produkcją drewna. Impreza odbędzie się w Częstochowie w siedzibie firmy IMAC przy ul. Filomatów 10.

zobacz więcej

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę

Czat z konsultantem